Žieminės padangos kaina ar lietuviai linkę joms taupyti?

Kaina priklauso nuo daugybės aspektų, o jau už tam tikrą sumą gauname atitinkamomis savybėmis pasižymintį produktą. Ne visada brangesnis produktas bus geresnis, daug svarbiau tai, kam jis naudojamas. Galima pasirinkti pačią geriausią padangą, tačiau, jeigu ji nebus skirta žiemai, tuomet šaltuoju metu savo funkcijos neatliks ir gerokai nusileis net pačiai paprasčiausiai ir pigiausiai žiemos metui pritaikytai padangai, todėl atsakingas pasirinkimas yra ypatingai svarbus. Nemaža dalis mūsų tautiečių dar linkę taupyti padangoms, nors pastebima, jog ši tendencija kažkiek gerėja, todėl galima įžvelgti optimistinių prognozių. Aišku, tai galima sieti ir su ekonomine situacija šalyje, kuri paskutiniu metu gana sparčiai gerėja.

Ar geros yra restauruotos padangos?

Turime galimybę rinktis naujas, naudotas arba restauruotas padangas. Tačiau pastarasis variantas daugumai gali būti visiškai nepažįstamas ir neišbandytas, todėl natūralu, kad gali kilti abejonių dėl tokio produkto. Prie to gali prisidėti ir gerokai žemesnė restauruotos žieminės padangos kaina, kuri dažniausiai ir suvilioja jas perkančius žmones. Tokios padangos tikrai nėra blogos, jas galima naudoti ir saugiai važinėti, tačiau svarbu nepamiršti, kad jos niekada neprilygs naujam produktui ir jo savybėms. Be to, jos gali greičiau susidėvėti, kadangi restauruojama tik išorinė jų dalis, o ir gumos kokybė, dažniausiai, skiriasi nuo gamintojo naudojamos, todėl ir visi naujos tokios padangos testų rezultatai netiks restauruotai.

Žieminės padangos kaina ir ar galima keisti vieną padangą?

Vienos padangos kaina yra gerokai mažesnė, negu visų keturių, tačiau ar galima keisti ją vieną ir taip sutaupyti? Jeigu visos padangos pakankamai naujos ir rasite tokią pačią padangą su atitinkamu nusidėvėjimu, tuomet galite pakeisti ir ją vieną, tačiau praktikoje tai įgyvendinti daug sunkiau. Todėl specialistai rekomenduoja keisti bent jau dvi tos pačios ašies padangas, aišku, jų nusidėvėjimas taip pat neturėtų labai skirtis lyginant su kitos ašies padangomis. O jeigu jau pakankamai nusidėvėję visos padangos, tuomet patarti jas keisti kartu ir, nors iškart teks pakloti didesnę sumą, tačiau net ir kitu atveju labiau sutaupyti neišeitų, o tai turi pakankamai nemažą įtaką važiavimo kokybei ir saugumui kelyje.

Daugiau informacijos: https://www.perkupadangas.lt/ziemines-padangos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *