Sezoninis darbas užsienyje: ką rinktis?

Ne paslaptis, kad darbas užsienyje gali būti skirstomas pagal įvairius kriterijus, o vienas iš jų – sezoniškumas. Taigi, jei ir jus domina sezoninio darbo užsienyje pasiūlymai, tokiu atveju pats metas įvardinti keletą šalių, kurios galėtų tapti idealiu sprendimu.

Prancūzija

Ne paslaptis, kad būtent šioje šalyje yra auginama ypač daug vynuogių, tad ji yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina sezoninis darbas užsienyje. Verta akcentuoti, kad vynuogėms sunokus, būtinas kokybiškas jų nuėmimas. Vis tik, šiam darbui atlikti reikia labai didelio skaičiaus žmonių, tad rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje tikrai galima pasinaudoti galimybe išvykti skinti vynuogių.

Graikija ir jos salos, Kipras

Jei visada svajojote ne tik dirbti sezoninį darbą, bet ir bent trumpam prisiliesti prie apgyvendinimo, maitinimo bei pramogų industrijos, tai Graikija, jos salos bei Kipras tikrai turi jums ką pasiūlyti. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent išvardintose vietovėse galima įsidarbinti į viešbučius, svečių namus, maitinimo įstaigas, pramogų centrus. Žinoma, darbo pasiūlymai bus ilgesni nei pirmuoju atveju – dažniausiai galima dirbti nuo balandžio iki spalio mėnesio.

Švedija

Nors Švedija daugeliui žmonių asocijuojasi su šalčiu, verta pastebėti, kad būtent šioje šalyje užauga daug puikių uogų. Vis tik, joms sunokus, reikalingi ir jų rinkėjai. Taigi, atėjus rugpjūčiui, galima rasti ne vieną uogų rinkimo šioje šalyje darbo pasiūlymą.

Italija

Nors apie šią šalį yra pasakoma daug puikių epitetų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad Italija reikia vertinti ir dėl dar vienos puikios priežasties – būtent čia užauginama daug puikios kokybės alyvuogių, iš kurių vėliau ne tik spaudžiamas aliejus, bet ir gaminami įvairūs delikatesai, užkandžiai. Vis tik, nereikia pamiršti ir dar vieno svarbaus fakto, kad alyvuogėms prinokus, jas reikia nurinkti. Taigi, jei domina sezoninio uždarbio galimybė, atminkite, jog rugpjūčio pabaigoje galite vykti į Italiją rinkti alyvuogių.

Domina sezoninis darbas užsienyje? Prancūzija, Graikija ir jos salos, Kipras, Švedija, Italija – tai šalys, kurios tikrai turi jums ką pasiūlyti. Tai – šalys, ne tik garsėjančios nuostabiu kraštovaizdžiu, bet ir galinčios pasiūlyti puikias uždarbio galimybes.