Net ir kilimai turi priešų. Kokių?

Jei manote, kad tik žmonės turi priešų, tai labai klystate. Pasirodo, jų turi net ir kilimai. Taip, taip, nesijuokite. Verčiau perkratykite mintis savo galvoje, kad rastumėte atsakymą į klausimą, ar ir jūsų namuose esantys kilimai neturi  šiame tekste išvardinti priešų. Na, o, jei paaiškėtų, kad būtent taip ir yra, atminkite, kad profesionalus kilimų valymas Vilniuje yra vienas iš tų procesų, kuris tikrai gali efektyviai pagerinti jų kokybę. Tad, kas gadina jūsų kilimams gyvenimą?

Kava ir raudonas vynas

Jei būtų galima rasti tikrai ne vieną priežastį, kodėl šie du gėrimai yra naudingi žmogui, tai vienareikšmiškai būtų galima sakyti, kad kilimams jie tik kenkia. Nors būtų galima išvardinti ir dar daugiau gėrimų, kurios taip pat gali sugadinti kilimą, nėra kitų tokių kenksmingų, kaip kava ir raudonas vynas. Tad, jei jau nutiko taip, kad bent vienas iš šių gėrimų pateko ant jūsų kilimo, atminkite, jog vietos pykčiai ar nežinojimui, ką daryti, tiesiog nėra. Iš karto turite griebti popierinį rankšluostį ir bandyti sugerti kuo daugiau gėrimo .Tačiau ir tai dar ne viskas – antras pagalbos žingsnis atrodo štai taip: tiesiog čiupkite šluostę, aukštos kokybės valymo priemonę ir skubėkite išvalyti dėmę, kol ji dar neįsisenėjo.

Dulkės

Vienuose ar kituose namuose gali nebūti daug ko – tam tikrų baldų ar daiktų. Tačiau yra kai kas, ko tikrai surasime kiekvienuose namuose. Tai – dulkės. Belieka tik pridurti, kad jos taip pat yra jūsų kilimo priešai. Viskas todėl, kad jos (jei neužtikrinamas efektyvus kilimo valymas), nusėsta į giliausius jo sluoksnius, tad kilimas ilgainiui praranda savo minkštumą, purumą ir spalvą. 

Naminiai gyvūnai

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti naminių gyvūnų – šunų bei kačių. Jeigu jie yra geriausi jūsų draugai, tai nereiškia, kad jie draugauja ir su kilimu. Nieko panašaus – labai dažnai nutinka taip, kad ir šunys, ir katės labai mėgsta graužti kilimų kraštus ar tiesiog draskyti juos savo nagučiais. Na, ir, ko gero, labiausiai liūdina tai, kad nieko čia jau ir nepakeisi – nebent jūsų namuose gyvenantieji šuniukai ir kačiukai būtų tokie mandagūs, kad  pro kilimą praeitų ramiai.