Laiptų gamyba: ko nedaryti?

Laiptų gamyba – procesas be kurio tikrai neišsiversite, jei norite, kad jums būtų pagaminti laiptai. Vis tik, taip pat reikia pažymėti, kad tai yra vienas iš tų procesų, kuris apipintas tam tikrais klaidingais įsitikinimais. Ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl klientai kartais priima netinkamus sprendimus. Vi stik, to pavyks išvengti jums, jei susipažinsite su šiais klaidingais įsitikinimais.

Mitas Nr. 1 – neverta daug investuoti į laiptų turėklus

Nemaža dalis žmonių yra įsitikinę ir tuo, kad neverta daug investuoti į laiptų turėklus. Tačiau tai – ypač klaidingas įsitikinimas, kadangi netrūksta priežasčių, kodėl neverta gailėti pinigų laiptų turėklams. Nepamirškite, kad kuo daugiau šiam tikslui skirsite pinigų, tuo gražesni bus turėklai (tad suteiks dekoratyvumo visam interjero arba netgi taps išskirtine namų detale). Be to, kuo daugiau skirsite pinigų turėklams, tuo aukštesnė bus jų kokybė, tad toks gaminys tarnaus ypač ilgai ir patikimai.

Mitas Nr. 2 – pateikus užsakymą, laiptais bus galima džiaugtis jau po savaitės

Planuodami užsakyti laiptus, nedarykite dar vienos klaidos – nemanykite, kad pagaminti laiptai į jūsų namus bus pristatyti jau po savaitės. Iš tiesų, laiptų gamyba daugeliu atvejų trunka apie 6 savaites, todėl prisiminkite  šią detalę, planuodami tolimesnius namų įrengimo darbus. 

Mitas Nr. 3 – laiptai turi būti tos pačios spalvos, kurios yra daugiausia namų interjere

Kalbant apie laiptų gamybą, tenka apsvarstyti ir dar vieną klausimą – kokios spalvos bus šis gaminys? Plačiai pasklidęs mitas neva laiptai turėtų būti tos pačios spalvos, kokios daugiausia ir yra interjere. Nieko panašaus – pasirodo, kad šiuo atveju galima leistis į eksperimentus, t.y., rinktis pačių įvairiausių spalvų laiptus. Galite rinktis net ir tas spalvas, kurių apskritai nėra interjere.

Mitas Nr. 4 – siekiant nedidelės kainos, geriausia rinktis iš pušies pagamintus laiptus

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną mitą – dažnai galvojama, kad jei tikslas yra nebrangiai kainuojantys laiptai, tai geriausia rinktis iš pušies pagamintus. Vis dėlto, reikia nepamiršti, kad nors tokie laiptai iš tiesų nekainuos daug, jie labai greitai susidėvės, tad turėsite investuoti į atnaujinimo sprendimus.