Gėlių pristatymas: kaip užtikrinti, kad gėlės iš tiesų nudžiugintų?

Tokios paslaugos, kaip gėlių pristatymas Vilniuje blooms.lt ar kitame mieste yra puikus pasirinkimas, jei norite nustebinti sau svarbius žmones. Vis dėlto, ką daryti, kad tokios staigmenos, kaip ši, iš tiesų stebintų? Turime keletą puikių patarimų, tad kviečiame jais pasinaudoti.

Dovanokite gėles be jokios progos

Kaip žinia, gėlės iš tiesų gali labai maloniai nustebinti bei nudžiuginti tuomet, kai jos įteikiamos kokia nors proga. Tačiau pats metas būti sąžiningiems patiems ir pripažinti ,kad dažnas žmogus, atėjus vienai ar kitai progai, iš tiesų tikisi gauti gėlių. Taigi, žavingos jų puokštės labiau pamalonina, nei nustebina. Tad, ką daryti, kad gėlės taptų tikriausią staigmena? Atsakymas labai paprastas – tiesiog dovanokite jas be jokios progos. Galite būti tikri, kiekvienas jums svarbus žmogus tikrai labai maloniai nudžiugs, o svarbiausia – nustebs, gavęs žavingų gėlių tiesiog be jokios progos.

Tegul stebina ne tik gėlės, bet ir personažai

Įteikiamos gėlės yra pagrindinis akcentas, kuris gali nustebinti. Vis dėlto, verta pripažinti, kad tikrai ne vienintelis – taigi, stebinti gali ne tik gėlių puokštė. Įprasta, kad užsakius tokią paslaugą, kaip ši, gėles gavėjui įteikia kurjeris,  taigi, tai nieko nestebina tačiau nustebti tikrai bus galima tuo atveju, jei puokštę ar gėlių kompoziciją įteiks ne kurjeris, o… personažas. Galbūt tai bus puikiai visiems pažįstama istorinė asmenybė? O gal garsenybė? Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių, kadangi nemaža dalis įmonių siūlo rinktis iš plataus personažų  pasirinkimo. Tačiau bene svarbiausias dalykas yra tas, kad gėles gausiantis žmogus tikrai bus priverstas nustebti.

Saldžios dovanos džiugina dar labiau

Verta pastebėti ir tai, kad kiekvienas nudžiugs dar labiau, išvydęs ne tik gražias gėles, bet ir saldžią dovanėlę.  Juo labiau, kad gėlės pastebimos iš karto, o maža saldi dovanėlė gali kantriai slypėti puokštės viduje.

Taigi, kaip matyti, gėlės gali iš tiesų maloniai džiuginti. Vis dėlto, jei jūs tikslas yra ne tik nudžiugint, bet ir nustebinti, tokiu atveju, verta rinktis kurį nors iš šių sprendimų (o gal net ir abu), galite būti tikri – gėlės ir malonius siurprizus gavęs žmogus šios staigmenos nepamirš dar ilgai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *